Packers Hungary Club

Cserélődnek a játékosok a bő keretben

Öt jött, négy ment. Ez eddig az utóbbi két nap mérlege a cserélődő játékosok terén.

A távozók:

DT William Campbell

TE David Grinnage

WR Dennis Parks

T Jeremy Vujnovich

Az érkezők:

Detroit Lions tight end Casey Pierce runs a route during NFL football minicamp, Wednesday, June 17, 2015, in Allen Park, Mich. (AP Photo/Carlos Osorio)

A Kent State egyetemről érkező Casey Pierce (TE) nem kelt el a tavalyi drafton, de a Detroit Lions végül leszerződtette a gyakorló csapatába, ahonnan a tavalyi szezon végén menesztették.

demetris anderson

(DT) Demetris Anderson két egyetemi csapatot is megjárt, a Western Michiganben kezdte foci pályafutását, ám ott csak 10 meccset játszott, mert utána átkerült a Central Florida csapatához, ahol összesen 24 mérkőzésen játszott kezdőként, mielőtt 2015-ben egy térdsérülést szenvedett. A draftra ugyan jelentkezett idén, de nem kelt el, így most szabadügynökként igazoltuk le.

brandon burks

(RB) Brandon Burks, egy remek képességű futó játékos aki a Troy University egyik legnagyobb sztárja volt, ám a drafton végül senkinek sem kellett, pedig nagyon szép eredményekkel büszkélkedhet, mind egyetemi évei (1005 futott yard végzős évében, illetve kétszeres All-Sun Belt Conference kiválasztott), mind pedig a combine teljesítményeivel egyaránt.

Alstevis Squirewell

(FB) Alstevis Squirewell leigazolása sajnos további árnyékot vethet a közönség kedvenc veterán John Kuhn esetleges újra szerződtetésének esélyeire, ugyanis nem elképzelhetetlen, hogy  Alstevis már a tavaly draftolt Aaron Ripkowski kiegészítésére, vagy back upjának érkezett a csapatba, ami Kuhn nyugdíjazását jelentheti. Squirewell aki a Newberry College Wolves csapatában még védő falemberként szerepelt, most érdekes módon Fullback poszton tevékenykedik. Eredményei mindenesetre impozánsak voltak DL-ként a 26 egyetemi mérkőzés során, amikor pályára lépett, 190 tacklet, 1 tackles for losst, 15.5 sacket és három interceptiont jegyzett. Rendkívül erős fizikumú, erős játékos.

Cory tucker

Cory Tucker támadó falember érkezése nem meglepő, mert igaz, hogy a kezdő támadó falunk remek, de sajnos sokszor tizedeli sérülés a sztár irányítónkat védő egységet, tehát nemárt az utánpótlás, vésztartalék oda sem. Cory 48 mérkőzésen játszott jobb oldali tackleként a Slippery Rock egyetemi csapatában, ahol végzős évében beválasztották a Gene Upshaw Division II Lineman of the Year döntőjébe is. Tucker remek kondícióval és agilitással  rendelkezik, továbbá nem sérülékeny, ami nagy előnye lehet a későbbiekben.

 

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful