Packers Hungary Club

Mégis mennyire jó a futás elleni védelem?

Remélhetőleg mindannyiótoknak feltűnt, hogy a csapat a futás ellen sokkal stabilabb mint az elmúlt években. Mivel ezért alapvetően a defensive line és a belső linebackerek felelnek, így nem meglepő hogy a korábbi rossz statisztika korrelált az ezeken a posztokon tapasztalt problémákkal. Thompson azonban folyamatosan erősítgette a keretet, és idénre beérni látszik az ő és az edzők munkája. Bár az eddigi állás egy szezonon keresztül jó eséllyel tarthatatlan, szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy pontosan mennyire is teljesít jól az egység.

Az alábbi táblázatban látható, hogy nem abból fakad a remek total yard, hogy az ellenfelek keveset próbálkoznának. Az 1,6 yard per carry egészen brutális, ha belegondolunk, hogy összehasonlításképpen Lacy-nek tavaly a rossz évében 4 körül volt. Mindezt sikerült olyan védőfallal elérni, amelyből eltiltás miatt hiányzott (és még két hétig hiányozni is fog) az egyik alapember Mike Pennel, és Letroy Guion pedig nem tudta végigjátszani a Vikings elleni meccset. Ha Guion nem fog tudni felépülni a következő meccsre, a rotációs opciók nagyon lecsökkennek, így számítsunk rá hogy a statisztika romlani fog – de addig is gyönyörködjünk eme ritka látványban, az ESPN statisztikáit felhasználva.

HelyezésCsapatPróbálkozásokYardokYard/futásLeghosszabb futásFutott TDYard/meccsSzerzett fumble (futás)Elvesztett fumble (futás)
1Green Bay48781.612139.000
2Pittsburgh301013.412150.500
3Seattle451282.811164.010
4NY Giants431423.313171.000
5NY Jets381433.824171.510
6Minnesota451473.313173.532
7San Diego301525.124276.000
8Tampa Bay521573.010178.500
9New England351624.645281.031
10Philadelphia391844.720292.011
11Arizona521913.724195.521
12Houston391924.928196.032
13Dallas411954.817197.500
14Tennessee512024.0280101.000
15Buffalo642063.2123103.011
16Baltimore472104.5852105.010
17Cleveland602133.6191106.510
17Carolina552133.9283106.522
19Detroit432215.1670110.500
20Oakland512274.5181113.500
21Chicago672293.4302114.510
22New Orleans582314.0753115.511
23Denver532404.5212120.000
24San Francisco602414.0250120.511
25Atlanta532454.6261122.500
25Jacksonville602454.1282122.500
27Washington602494.2215124.521
28Indianapolis552504.5213125.000
29Kansas City662523.8212126.000
30Miami702733.9261136.521
31Cincinnati662764.2160138.010

Érdekesség, hogy a költözés annyira megzavarhatta az ESPN-t, hogy a Rams statisztikáit még mindig St. Louisban kereshették, így ők valamiért kimaradtak az adatsorból.

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful