Packers Hungary Club

Tippjáték 2017 Week 15

Újabb hét, újabb tippsor!

Az előző hetek eredményei a nap folyamán érkeznek, de előbb az új tippsort akartam kitenni, hogy legyen ideje mindenkinek leadni a tippeket. Mivel az előző játékhéttel együtt már 5 hétről van szó, így kettészedtem őket, az első posztban a 9-10-12. heti, a másodikban pedig majd a 13-14. heti eredményeket találjátok. Illetve természetesen a bejegyzések kikerülésével egyidőben a tabella is frissülni fog. 🙂

Most pedig térjünk rá az eheti tippjátékra!

Páratlan hét lévén ismét extra játék következik, ezúttal ismét a sportfogadóknak (és a tavalyi játékosoknak) ismerős formátumban. Ez alkalommal is egyetlen kérdésre kell helyesen válaszolnotok, viszont a mostani kérdés 5 pontot ér, tehát jól jár majd, aki beletrafál 🙂

A feladatotok a következő: meg kell tippelnetek, hogy a Packers@Panthers mérkőzésen melyik csapat fog vezetni a félidőben, illetve hogy mi lesz a rendes játékidő végeredménye, a nehezítés, hogy ezt 1 válaszban kell eltalálnotok. (a válaszokban a /-jel előtti rész a félidő, az utána lévő pedig a 4. negyed végi állást jelenti)

FONTOS: ezen a héten már szombat este is lesz 2 meccs, így ez a határidőket is némileg befolyásolja:

A heti tippsort a lenti képre kattintva tudjátok kitölteni, a határidő december 15. (péntek) hajnal 02:25, a végső póthatáridő pedig vasárnap este 19:00 (közben pedig a mérkőzések kickoffja jelenti a határidőket, értelemszerűen a kezdési időpont után leadott tipp egy adott meccsre már érvénytelen lesz, tehát: péntek 02:25, szombat 22:30, vasárnap 02:25 és végül vasárnap 19:00).