Player Of The Week

trophy

10. hét győztese :

Aaron Jones RB

Volt egy kis kavarodás, mert a honlapon helyesen a 10. hétre volt kiírva a szavazás, de boxon belül a 9. hét maradt. Elnézéseteket kérjük a hibáért. De ez sem tudott kibillenteni benneteket és idei 4. (!!!!) győzelmét szavaztátok meg Aaron Jonesnak. Lassan el kell kezdeni spórolni a szerződésére, mert nem lesz olcsó… Ezen a héten a szavazatok 37%-át kapta meg. Viszont ezen a héten elég szoros volt a verseny, mert a második helyezett Kenny Clark is 35%-ot gyűjtött. A bronzérmes most Adrian Amos (12%) lett.

9. hét győztese :

Za’Darius Smith LB

Sajnos egy vesztes mérkőzés kellett hozzá, hogy az elmúlt hetek egyértelmű eredményei a múltba vesszenek. Bár az eredményt most sem mondanánk rettentően szorosnak, de Za’Darius Smith legalább nem tudta a szavazatok felét (44%) megszerezni. A nagyszerű szezont hozó védőnknek ez az első POTW sikere. Második helyre Jamaal Williams (25%) “futott” be, míg a harmadik hely most Kevin Kingnek (16%) jutott.

8. hét győztese :

Érdekes szezon a mostani. Szinte minden hétre jut egy-egy játékos aki kimagaslik a csapatból. De nem is csak a csapatból hanem liga szinten is kiugró teljesítményt láthatunk. A héten Aaron Jones lett a hét támadója az NFC-ben és nem nagy meglepetésre nálunk is ő győzött toronymagasan. A szavazatok 83%-a lett az övé. A második helyen újonc falemberünk Elgton Jenkins (6%), míg a harmadik helyen Jamaal Williams (3%) végzett.

7. hét győztese :

Aaron Rodgers QB

Aaron Rodgers lett a hét legjobb támadójátékosa így nem nagy meglepetés, hogy nálunk is ő lett a legjobb. Viszont már lassan nem találunk szavakat arra, hogy egy-egy heti győztes milyen arányban szerzi meg a címet. Sokkal egyértelműbb győzelem már nem nagyon lehet, mert Rodgers a szavazatok 97(!!!) százalékát szerezte meg. (Mondjuk annak jobban örülnénk, ha több klasszis teljesítmény is lenne a csapatban – a szerk.). A dobogó második fokán döntetlen alakult ki. Za’Darius Smith és Jimmy Graham egyaránt 1,5-1,5% voksot szerzett.

6. hét győztese :

Kezd helyreállni a világ rendje. Pontosabban végre az a játékos lett a hét legjobbja aki a legtöbb pénzt viszi haza a csapattól. Rodgers nagyszerű játékával a szavazatok 45%-át hozta el. Második helyen a hirtelen berobbant elkapónk Allen Lazard (35%) végzett, míg a bronzérmet a héten Dean Lowry (9%) “viheti haza”.

5. hét győztese :

Az előző héten rekordot döntöttünk az egy játékosra jutó szavazatok tekintetében. Akkor azt gondoltuk, nem nagyon lesz többet ilyen erre jött Aaron Jones… Mást nem is írnánk. 91% szavazat érkezett rá ami hatalmas rekord. Két ezüstérmesünk lett akik 3-3% szavazatot tudtak összeszedni ők pedig Aaron Rodgers és némi meglepetésre talán Chandon Sullivan.

4. hét győztese :

Davante Adams WR

Kiváló elkapónk úgy aratott elsöprő győzelmet, hogy a mérkőzést egy sajnálatos sérülés miatt nem is tudta végig játszani. A 72% megszerzett szavazat természetesen idei rekord amit nehéz lesz a későbbiekben felülmúlni. A második helyezett Aaron Rodgers lett (16%), míg a harmadik helyen ismét egy újonc Elgton Jenkins (4%) végzett.

3. hét győztese :

Preston Smith LB

Újabb hét amikor a védelem adja a győztest és újabb hét amikor egy friss igazolásunk mutatja meg, hogy talán meg fogja érni a pénzét. Ráadásul Preston Smith kiütéssel győzött a héten, a szavazatok 51%-át begyűjtve.  A dobogó második és harmadik fokára is védő állhatott személy szerint Jaire Alexander (20%) és Blake Martinez (11%)

2. hét győztese :

Kenny Clark DT

Amikor Mike Daniels el lett küldve a csapattól akkor sokan temették a védőfalat, de talán nem volt igazuk hiszen itt az utánpótlás. Kenny Clark nagyszerű játékával a szavazatok 26%-át szerezte meg ami most elegendő volt az első helyhez. A második helyen Aaron Jones (22%), míg a harmadikon Za’Darius Smith (13%) végzett.

1. hét győztese :

Adrian Amos S

Talán mondhatjuk, hogy meglepően jól kezdte a szezont a védelmünk és ami különösen örömteli, hogy az új igazolásaink is eddig hozták azt ami talán ennyi pénzért el is várható tőlük. Éppen ezért annyira talán nem is meglepő Adrian Amos (36% szavazat) győzelme a héten. A második helyet Preston Smith (19%), míg a harmadikat Jimmy Graham (13%) szerezte meg

shop giay nuthoi trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautiful